Przejdź do treści

Marianka

Jak ją opisać w trzech słowach? Młoda. Szalona. Przekochana.

Marianka z wyglądu przypomina mieszankę teriera niemieckiego z jamnikiem szorstkowłosym. W charakterze z pewnością posiada cechy obu ras i nie tylko.

Sunia została znaleziona na wioskowej ulicy. Po pierwszym spotkaniu już było wiadomo, że nie zaznała dobrego życia. Nie wiedziała co się robi z zabawkami, gryzakami czy smaczkami. U nas pierwszy raz miała do czynienia z takimi „dziwadłami”.

Marianka najchętniej spędza czas aktywnie. Kocha spacery, bieganie, gonitwę i oczywiście zabawę. Mimo młodzieńczego szaleństwa sunia na spacerach pięknie chodzi na smyczy. Poprawnie reaguje na komendy i szybko się uczy. Marianka bardzo zabiega o uwagę człowieka. Wpatruje się w opiekuna jak w obrazek.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym, mieszka razem z psem i kotem. Dobrze dogaduje się z obojgiem, choć bywa zazdrosna o nie.

Szukamy dla Marianki rodziny aktywnej, która sportowo lubi spędzać czas. Sunia z radością przyłączy się do rodzinnych wypadów na łono natury. Las, łąka, pole i człowiek – jedynie tyle jej potrzeba do szczęścia.

Kontakt: 505019773 lun 603790964

Parametry

Imię Marianka
Płeć suczka
Wiek 2 lata
Sterylizacja tak
Chip tak
<< wróć do listy
Skip to content